Preskoči na sadržaj
Javni tragNaš novac. Naše usluge. Njihova odgovornost.
Izgled stranice
EN

Fizička osobaDužnosnik · imovinska kartica

Slavko Cvrlja

OIB 46343436600

Zapisi
186
Godine
2017–2026
Izvori
1
Kako se zbrajaju iznosi

Svaki iznos zbraja samo zapise iste uloge, faze i valute; ugovoreno, dodijeljeno i plaćeno nikad se ne zbrajaju, a prijavljene vrijednosti iz imovinskih kartica uopće se ne zbrajaju.

Filtri i poredak

186 zapisa · bez odabrane faze iznosi se redaju zasebno unutar svake faze i valute (plaćeno, ugovoreno, dodijeljeno …)

DatumDruga stranaSvrha / nazivIznosFazaIzvor
Imovinska kartica od 03.07.2017.—Slavko Cvrlja: Podatci o ostalim prihodima
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Podatci o ostalim prihodima
Ostali prihod
Postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2017.—Slavko Cvrlja: Iznos plaće bračnog druga/izvanbračnog druga/životnog partnera na godišnjoj razini po poslodavcu*sve IK podnesene od 31.12.2019. 16:00 prikazuju iznos plaće na mjesečnoj razini
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Ostali podaci o bračnom drugu/izvanbračnom drugu/životnom partneru
Postoji zaposlenje
Postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2017.—Slavko Cvrlja: Drugi primitci bračnog druga/izvanbračnog druga/životnog partnera
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Ostali podaci o bračnom drugu/izvanbračnom drugu/životnom partneru
Drugi primitci bračnog druga/izvanbračnog druga/životnog partnera
Ne postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2017.—Slavko Cvrlja: Subvencije/donacije/poticaji/stipendije
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Subvencije/donacije/poticaji/stipendije
Prikazano kao povijesna vrijednost
Da
Subvencije/donacije/poticaji/stipendije
Ne postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 01.02.2022.—Slavko Cvrlja: Subvencije/donacije/poticaji/stipendije
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Subvencije/donacije/poticaji/stipendije
Subvencije/donacije/poticaji/stipendije
Postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 17.03.2026.—Slavko Cvrlja: Subvencija/donacija/poticaj/stipendija
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Isplatitelj iz stavke
Ministarstvo poljoprivrede
OIB isplatitelja iz stavke
76767369197
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Subvencije/donacije/poticaji/stipendije
Isplatitelj
Ministarstvo poljoprivrede
Vremenski raspon
Na godišnjoj razini
Vrsta
Poticaj (potpora)
Napomena
Poticaji u poljoprivredi
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2017.—Slavko Cvrlja: Podatci o obvezama
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Podatci o obvezama
Prikazano kao povijesna vrijednost
Da
Obveze
Postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 01.02.2022.—Slavko Cvrlja: Podatci o obvezama
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Podatci o obvezama
Prikazano kao povijesna vrijednost
Da
Obveze
Ne postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 17.03.2026.—Slavko Cvrlja: Podatci o obvezama
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Podatci o obvezama
Obveze
Postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2017.—Slavko Cvrlja: Podatci o potraživanjima
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Podatci o potraživanjima
Potraživanje
Ne postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2017.—Slavko Cvrlja: Podatci o nekretninama
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Podatci o nekretninama
Nekretnine
Postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 08.10.2021.—Slavko Cvrlja: Podatci o nekretnini
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Podatci o nekretninama
Vrsta nekretnine
Vikendica s pripadajućim zemljištem
Država u kojoj se nalazi nekretnina
Republika Hrvatska
Mjesto
Bedenica
Poštanski broj
10381
Mjerna jedinica površine
m2 - metar kvadratni
Površina
109,00
Katastarska općina
Bedenica
Vrsta vlasništva
Knjižno
Oblik vlasništva
Osobno
Način stjecanja
Kupnjom iz primitaka ostvarenih od nesamostalnog rada, Nasljedstvom
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 01.02.2022.—Slavko Cvrlja: Podatci o nekretnini
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Podatci o nekretninama
Vrsta nekretnine
Vikendica s pripadajućim zemljištem
Država u kojoj se nalazi nekretnina
Republika Hrvatska
Mjesto
Bedenica
Poštanski broj
10381
Mjerna jedinica površine
m2 - metar kvadratni
Površina
109,00
Katastarska općina
Bedenica
Vrsta vlasništva
Knjižno
Oblik vlasništva
Osobno
Način stjecanja
Kupnjom iz primitaka ostvarenih od nesamostalnog rada, Nasljedstvom
Napomena
Vikendica sa pripadajućim zemljištem se koristi kao ruralna kuća za odmor za što ima rješenje Upravnog odjela za gospodarstvo i fondove Europske unije Zagrebačke županije KLASA: UP/I-335-03/1 8-01/0 I , UR. BROJ : 238-0219-18-4 , Sv. Ivan Zelina, 16. ožujak 2018. i rješenje KLASA:UP/I 335-03/21-01/07 , URBROJ:283/1-10-01-05/02-21-04 od 21. lipnja 2021 godine istog upravnog odjela.
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 01.02.2022.—Slavko Cvrlja: Podatci o nekretnini
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Podatci o nekretninama
Vrsta nekretnine
Vinograd
Država u kojoj se nalazi nekretnina
Republika Hrvatska
Mjesto
Bedenica
Poštanski broj
10381
Mjerna jedinica površine
m2 - metar kvadratni
Površina
4358,00
Katastarska općina
Bedenica
Vrsta vlasništva
Knjižno
Oblik vlasništva
Suvlasnik s trećim osobama
Način stjecanja
Nasljedstvom
Postotak
50,00
Napomena
Radi se o vinogradu Trlovec ( čestica 2579) , stvarni udio je 2221/4358
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 01.02.2022.—Slavko Cvrlja: Podatci o nekretnini
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Podatci o nekretninama
Vrsta nekretnine
Livada
Država u kojoj se nalazi nekretnina
Republika Hrvatska
Mjesto
Bedenica
Poštanski broj
10381
Mjerna jedinica površine
m2 - metar kvadratni
Površina
370,00
Katastarska općina
Bedenica
Vrsta vlasništva
Knjižno
Oblik vlasništva
Suvlasnik s trećim osobama
Način stjecanja
Nasljedstvom
Postotak
33,00
Napomena
U naravi se radi o pašnjaku i put Trlovec - tako se vodi u ZK ulošku ( čestica 2578/2)
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 01.02.2022.—Slavko Cvrlja: Podatci o nekretnini
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Podatci o nekretninama
Vrsta nekretnine
Oranica (Njiva)
Država u kojoj se nalazi nekretnina
Republika Hrvatska
Mjesto
Bedenica
Poštanski broj
10381
Mjerna jedinica površine
m2 - metar kvadratni
Površina
3709,00
Katastarska općina
Bedenica
Vrsta vlasništva
Knjižno
Oblik vlasništva
Osobno
Način stjecanja
Nasljedstvom
Napomena
Oranica Turkovčina , Toševec , čestica 565/12
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 01.02.2022.—Slavko Cvrlja: Podatci o nekretnini
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Podatci o nekretninama
Napomena
Obiteljska kuća sa okućnicom
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 01.02.2022.—Slavko Cvrlja: Podatci o nekretnini
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Podatci o nekretninama
Napomena
kčb 534/4
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 01.02.2022.—Slavko Cvrlja: Podatci o nekretnini
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Podatci o nekretninama
Napomena
kčb 544/4
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 17.03.2026.—Slavko Cvrlja: Podatci o nekretnini
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Podatci o nekretninama
Vrsta nekretnine
Građevinsko zemljište
Država u kojoj se nalazi nekretnina
Republika Hrvatska
Mjesto
Vrsi
Poštanski broj
23235
Mjerna jedinica površine
m2 - metar kvadratni
Površina
385,00
Katastarska općina
Vrsi
Vrsta vlasništva
Vanknjižno
Oblik vlasništva
Osobno
Način stjecanja
Na neki drugi način, Kupnjom iz primitaka ostvarenih od nesamostalnog rada
Drugi način stjecanja nekretnine
Oročena štednja
Napomena
Izdana građevinska dozvola: KLASA:UP/I: 361-03/22-01/000542 , URBROJ:2198-07-06-01/4-23-0014 od 26.06.2023. Prijava početka gradnje : KLASA:361-03/23-07/000777 , URBROJ:2198-07-06-01/4-23-0003 od 05.10.2023.
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2017.—Slavko Cvrlja: Podatci o pokretninama koje se upisuju u javni registar
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Podatci o pokretninama koje se upisuju u javni registar
Pokretnine
Postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2017.—Slavko Cvrlja: Podatci o ostalim pokretninama pojedinačne vrijednosti veće od 3.981,68 EUR
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Podatci o ostalim pokretninama pojedinačne vrijednosti veće od 3.981,68 EUR
Pokretnine veće vrijednosti
Ne postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2017.—Slavko Cvrlja: Poslovni udjeli, dionice i vrijednosni papiri, udjeli u društvima osoba te poslovni subjekti samostalne djelatnosti (obrt, OPG i druge samostalne djelatnosti)
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Poslovni udjeli, dionice i vrijednosni papiri, udjeli u društvima osoba te poslovni subjekti samostalne djelatnosti (obrt, OPG i druge samostalne djelatnosti)
Poslovni udjeli
Postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 08.10.2021.—Slavko Cvrlja: Podatci o poslovnom udjelu, dionicama ili vrijednosnim papirima, udjelima u društvima osoba te poslovnim subjektima samostalne djelatnosti (obrt, OPG i druge samostalne djelatnosti)
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Poslovni udjeli, dionice i vrijednosni papiri, udjeli u društvima osoba te poslovni subjekti samostalne djelatnosti (obrt, OPG i druge samostalne djelatnosti)
Vrsta udjela
Nositelj OPG-a
Naziv poslovnog subjekta
OPG Slavko Cvrlja
Sjedište poslovnog subjekta
Bosna 7 , Bedenica 10381
Vlasnik/imatelj/nositelj
Osobno
Način stjecanja
Nasljedstvom
OIB poslovnog subjekta
46343436600
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2017.—Slavko Cvrlja: Novčana kunska ili devizna štednja i kriptovalute
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Novčana kunska ili devizna štednja i kriptovalute
Novčana kunska ili devizna štednja i kriptovalute
Postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2017.—Slavko Cvrlja: Ostala članstva i funkcije obveznika u drugim pravnim osobama, udruženjima, udrugama i organizacijama
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Slavko Cvrlja
OIB obveznika
46343436600
Dužnost
Općinski načelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Općina Bedenica
Rubrika imovinske kartice
Ostala članstva i funkcije obveznika u drugim pravnim osobama, udruženjima, udrugama i organizacijama
Ostala članstva obveznika u drugim pravnim osobama, udruženjima, udrugama i oganizacijama
Ne postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa

Sve je preuzeto iz objava javnih tijela, točno kako je objavljeno, i povezano samo po OIB-u koji je ispisao izvor. Profil nije ocjena, rang ni dokaz nezakonitosti.

Ispravci i prigovori