Preskoči na sadržaj
Javni tragNaš novac. Naše usluge. Njihova odgovornost.
Izgled stranice
EN

Fizička osobaDužnosnik · imovinska kartica

Goran Vukmanić

OIB 01350564961

Zapisi
58
Godine
2025–2026
Izvori
1
Kako se zbrajaju iznosi

Svaki iznos zbraja samo zapise iste uloge, faze i valute; ugovoreno, dodijeljeno i plaćeno nikad se ne zbrajaju, a prijavljene vrijednosti iz imovinskih kartica uopće se ne zbrajaju.

Filtri i poredak

58 zapisa · bez odabrane faze iznosi se redaju zasebno unutar svake faze i valute (plaćeno, ugovoreno, dodijeljeno …)

DatumDruga stranaSvrha / nazivIznosFazaIzvor
Imovinska kartica od 03.07.2025.—Goran Vukmanić: Podaci o poslovima koje je obveznik obavljao 2 godine prije stupanja na dužnost / dužnosti koje je obnašao u prethodnom mandatu
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Goran Vukmanić
OIB obveznika
01350564961
Dužnost
Gradonačelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Grad Pregrada
Rubrika imovinske kartice
Podaci o poslovima koje je obveznik obavljao 2 godine prije stupanja na dužnost / dužnosti koje je obnašao u prethodnom mandatu
Drugi poslovi koje je obveznik obavljao 2 godine prije stupanja na dužnost / dužnosti koju je obnašao u prethodnom mandatu
Postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2025.—Goran Vukmanić: Posao obveznika koje je obveznik obavljao 2 godine prije stupanja na dužnost / dužnosti koju je obnašao u prethodnom mandatu
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Goran Vukmanić
OIB obveznika
01350564961
Dužnost
Gradonačelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Grad Pregrada
Rubrika imovinske kartice
Podaci o poslovima koje je obveznik obavljao 2 godine prije stupanja na dužnost / dužnosti koje je obnašao u prethodnom mandatu
Radno mjesto
predstojnik
Naziv pravne osobe
Hrvatski zavod za zapošljavanje Područni ured Krapina
Sjedište pravne osobe / Mjesto
49000 Krapina
Sjedište pravne osobe / Ulica
K. Š. Đalskog
Sjedište pravne osobe / Kućni broj
4
Ostale informacije o poslu / Datum stupanja u radni odnos / na dužnost
16/06/2016
Ostale informacije o poslu / Datum prestanka radnog odnosa / dužnosti
22/06/2025
OIB pravne osobe
91547293790
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2025.—Goran Vukmanić: Podatci o plaći ostvarenoj kod drugog poslodavca
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Goran Vukmanić
OIB obveznika
01350564961
Dužnost
Gradonačelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Grad Pregrada
Rubrika imovinske kartice
Podatci o plaći ostvarenoj kod drugog poslodavca
Prikazano kao povijesna vrijednost
Da
Plaća koju obveznik ostvaruje kod drugog poslodavca
Postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Vrijednost ispisana bez datuma kartice—Goran Vukmanić: Podatci o plaći ostvarenoj kod drugog poslodavca
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Goran Vukmanić
OIB obveznika
01350564961
Dužnost
Gradonačelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Grad Pregrada
Rubrika imovinske kartice
Podatci o plaći ostvarenoj kod drugog poslodavca
Plaća koju obveznik ostvaruje kod drugog poslodavca
Ne postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2025.—Goran Vukmanić: Podatci o ostalim prihodima
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Goran Vukmanić
OIB obveznika
01350564961
Dužnost
Gradonačelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Grad Pregrada
Rubrika imovinske kartice
Podatci o ostalim prihodima
Ostali prihod
Postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2025.—Goran Vukmanić: Iznos plaće bračnog druga/izvanbračnog druga/životnog partnera na godišnjoj razini po poslodavcu*sve IK podnesene od 31.12.2019. 16:00 prikazuju iznos plaće na mjesečnoj razini
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Goran Vukmanić
OIB obveznika
01350564961
Dužnost
Gradonačelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Grad Pregrada
Rubrika imovinske kartice
Ostali podaci o bračnom drugu/izvanbračnom drugu/životnom partneru
Postoji zaposlenje
Postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2025.—Goran Vukmanić: Drugi primitci bračnog druga/izvanbračnog druga/životnog partnera
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Goran Vukmanić
OIB obveznika
01350564961
Dužnost
Gradonačelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Grad Pregrada
Rubrika imovinske kartice
Ostali podaci o bračnom drugu/izvanbračnom drugu/životnom partneru
Drugi primitci bračnog druga/izvanbračnog druga/životnog partnera
Postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2025.—Goran Vukmanić: Subvencije/donacije/poticaji/stipendije
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Goran Vukmanić
OIB obveznika
01350564961
Dužnost
Gradonačelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Grad Pregrada
Rubrika imovinske kartice
Subvencije/donacije/poticaji/stipendije
Subvencije/donacije/poticaji/stipendije
Ne postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2025.—Goran Vukmanić: Podatci o obvezama
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Goran Vukmanić
OIB obveznika
01350564961
Dužnost
Gradonačelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Grad Pregrada
Rubrika imovinske kartice
Podatci o obvezama
Obveze
Postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2025.—Goran Vukmanić: Podatci o potraživanjima
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Goran Vukmanić
OIB obveznika
01350564961
Dužnost
Gradonačelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Grad Pregrada
Rubrika imovinske kartice
Podatci o potraživanjima
Potraživanje
Ne postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2025.—Goran Vukmanić: Podatci o nekretninama
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Goran Vukmanić
OIB obveznika
01350564961
Dužnost
Gradonačelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Grad Pregrada
Rubrika imovinske kartice
Podatci o nekretninama
Nekretnine
Postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2025.—Goran Vukmanić: Podatci o pokretninama koje se upisuju u javni registar
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Goran Vukmanić
OIB obveznika
01350564961
Dužnost
Gradonačelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Grad Pregrada
Rubrika imovinske kartice
Podatci o pokretninama koje se upisuju u javni registar
Pokretnine
Postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2025.—Goran Vukmanić: Podatci o ostalim pokretninama pojedinačne vrijednosti veće od 3.981,68 EUR
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Goran Vukmanić
OIB obveznika
01350564961
Dužnost
Gradonačelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Grad Pregrada
Rubrika imovinske kartice
Podatci o ostalim pokretninama pojedinačne vrijednosti veće od 3.981,68 EUR
Pokretnine veće vrijednosti
Ne postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2025.—Goran Vukmanić: Poslovni udjeli, dionice i vrijednosni papiri, udjeli u društvima osoba te poslovni subjekti samostalne djelatnosti (obrt, OPG i druge samostalne djelatnosti)
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Goran Vukmanić
OIB obveznika
01350564961
Dužnost
Gradonačelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Grad Pregrada
Rubrika imovinske kartice
Poslovni udjeli, dionice i vrijednosni papiri, udjeli u društvima osoba te poslovni subjekti samostalne djelatnosti (obrt, OPG i druge samostalne djelatnosti)
Poslovni udjeli
Postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 24.08.2026.—Goran Vukmanić: Podatci o poslovnom udjelu, dionicama ili vrijednosnim papirima, udjelima u društvima osoba te poslovnim subjektima samostalne djelatnosti (obrt, OPG i druge samostalne djelatnosti)
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Goran Vukmanić
OIB obveznika
01350564961
Dužnost
Gradonačelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Grad Pregrada
Rubrika imovinske kartice
Poslovni udjeli, dionice i vrijednosni papiri, udjeli u društvima osoba te poslovni subjekti samostalne djelatnosti (obrt, OPG i druge samostalne djelatnosti)
Vrsta udjela
Vlasnik obrta
Naziv poslovnog subjekta
Remedy
Sjedište poslovnog subjekta
Ulica Ljudevita Gaja 4, Pregrada
Vlasnik/imatelj/nositelj
Bračni drug
Način stjecanja
Zaduženjem kod banke (Kredit)
OIB poslovnog subjekta
25751982533
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2025.—Goran Vukmanić: Novčana kunska ili devizna štednja i kriptovalute
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Goran Vukmanić
OIB obveznika
01350564961
Dužnost
Gradonačelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Grad Pregrada
Rubrika imovinske kartice
Novčana kunska ili devizna štednja i kriptovalute
Novčana kunska ili devizna štednja i kriptovalute
Postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2025.—Goran Vukmanić: Ostala članstva i funkcije obveznika u drugim pravnim osobama, udruženjima, udrugama i organizacijama
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Goran Vukmanić
OIB obveznika
01350564961
Dužnost
Gradonačelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Grad Pregrada
Rubrika imovinske kartice
Ostala članstva i funkcije obveznika u drugim pravnim osobama, udruženjima, udrugama i organizacijama
Ostala članstva obveznika u drugim pravnim osobama, udruženjima, udrugama i oganizacijama
Postoji
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa
Imovinska kartica od 03.07.2025.—Goran Vukmanić: Podaci o članstvu
Sva polja
Obveznik (kako je ispisan)
Goran Vukmanić
OIB obveznika
01350564961
Dužnost
Gradonačelnik
Tijelo/pravna osoba obnašanja dužnosti
Grad Pregrada
Rubrika imovinske kartice
Ostala članstva i funkcije obveznika u drugim pravnim osobama, udruženjima, udrugama i organizacijama
Naziv pravne osobe
UDRUGA PROMICATELJA KLAPSKE I ZAVIČAJNE GLAZBE KMETI IZ PREGRADE
Sjedište pravne osobe
Pregrada
Datum učlanjenja
12/03/2013
OIB pravne osobe
67954289192
—Nije primjenjivoPovjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa

Sve je preuzeto iz objava javnih tijela, točno kako je objavljeno, i povezano samo po OIB-u koji je ispisao izvor. Profil nije ocjena, rang ni dokaz nezakonitosti.

Ispravci i prigovori